Technika

Zpracování dřeva jedině s profesionály!

Jsme rodinnou firmou, která používá kvalitní a prověřené stroje.

Firma BOOMMOTOR s.r.o. se mimo jiné zabývá výrobou a prodejem stavebního a truhlářského řeziva. V rámci této výroby používáme kvalitní a prověřené stroje.

Pásová pila

Provozujeme kmenovou pásovou pilu na dřevo CTR 800 H od firmy Pilous-pásové pily, spol. s r.o. – jedná se o univerzální kmenovou pásovou pilu s hydraulickým příslušenstvím, která maximálním řezným průměrem 83 cm vyhovuje většině řezaného materiálu. Pila je usazena na zvýšeném pojezdovém rámu s kompletním hydraulickým příslušenstvím, díky kterému můžeme řezat kmen až do délky 10 metrů. Hydraulické příslušenství snadno zvládá manipulaci s řezaným materiálem a výrazně zvyšuje produktivitu stroje a šetří náklady na pracovní sílu.

Tato kmenová pásová pila na dřevo vyhovuje většině řezaného materiálu. Pila je vybavena mnoha úchytnými body hydraulického příslušenství. To umožňuje velkou variabilitu jejího umístění s ohledem na celkovou řeznou délku a specifikům zpracovávaného materiálu.

Bruska

Při řezání kulatiny pomocí pásové pily musí být řez rovný. Jedním z faktorů tohoto problému může být tupá pila. Na broušení pilových pásů používáme poloautomatickou brusku OR 50 F od firmy Pilous-pásové pily, spol. s r.o. – jedná se o mimořádně robustní a profesionální brusku, která zaručuje absolutně precizní broušení pilových pásů, což je základní předpoklad pro kvalitu a produktivitu řezání. Bruska je navíc vybavena frekvenčním měničem, který umožňuje plynulé nastavení rychlosti posuvu pilového pásu. Zvyšuje se tak kvalita a produktivita broušení.

Zařízení na rozvod zubů

Používáme zařízení na rozvod zubů (šrankovačku) RW 100 od firmy Pilous-pásové pily, spol. s r.o. s masivní litinovou konstrukcí, která zaručí dlouhodobou životnost našeho stroje a maximální přesnost rozvodu.

Vozový park

Pro dopravu a manipulaci s dřevem máme k dispozici traktor Zetor, vůz za traktor, traktorový přívěs, osobní automobil s přívěsem. Dále pro manipulaci s dřevem máme k dispozici vyvážečku Palms 8S a vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 540.

Pokud by měl zákazník zájem o dopravu jiným vozidlem (např. v případě většího množství dřeva či na větší vzdálenost), jsme schopni zajistit tuto dopravu s našimi partnery.

Nejen vozový park, ale i ostatní techniku plánujeme dále rozšiřovat, tak abychom zákazníkům mohli nabídnout co nejširší nabídku služeb.

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo

Jsme tady pro Vás. Zavolejte nám na telefonní číslo 724 190 486 nebo 602 687 314, popř. vyplňte poptávkový formulář.